Zapisz się do newslettera
The trAst
Opis:
The trAst powstał w 2014 roku na zgliszczach raciborskiej kapeli AST „Artyści Spalonego Teatru”, z której też pochodzi cały skład. Założycielem i liderem jest Adam „Bassman” Przysięzniuk, który 15 sierpnia 2014 zakończył działalność Artystów i uruchomił nowy projekt pod nazwą The trAst. AST zostało zamknięte z racji tego, iż z pierwotnego składu nie było już nikogo, co miało duży wpływ na brzmienie jak i styl tekstów.
Patryk „Szafa” Szafarczyk (zespołowy mądrala), Radosław „Angus” Rychlik (zawieszony w czasie i przestrzeni), Karol „Burza” Bula (zwyczajny Kalol ;), Robert „Boobenek” Ploch (szalony perkusista) zaakceptowali zmiany wprowadzone przez Adama i zaczęli dopisywać karty do historii zespołu. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionego zespołu BIG CyC w zacnym Studio MAQ Records, pod skrzydłami Jarka Toifla, nagrali singiel Grawitacja. Będzie on promował zespół w pierwszych krokach ich działalności.
The trAst nie chce całkowicie zacierać przeszłości związanej z Artystami Spalonego Teatru, ponieważ był to zespół, w który włożyli mnóstwo energii i czasu, w związku z czym na koncertach będą jeszcze wykonywali wybrane utwory AST.
Charaktery, styl ubierania się, wiek, doświadczenia, a nawet gust muzyczny chłopaków są tak zróżnicowane, jakby każdy z nich pochodził z innej galaktyki. Ma to ogromny wpływ na ich twórczość. Jednak jest coś, co ich łączy – chęć tworzenia, grania i dostarczania odbiorcom rozrywki i doznań artystycznych. Obecnie zespół pracuje nad swoją pierwszą płytą.

https://www.youtube.com/channel/UC7jUdC4IYHcw4TwubFz4xjA

Gramy
• ogólnie Rock
• szczegółowo Alternative rock, Rock, Rock and roll

Poziom artystyczny: Jeszcze nie zawodowiec, już nie amator

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Koncert
Dane teleadresowe:

47-400 Racibórz
śląskie

telefon:
e-mail:
www

Facebook: www.facebook.com/The.trAst.official
SoundCloud: soundcloud.com/the-trast

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0858684965837 18.199440516380

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail