Zapisz się do newslettera
UTOPIA
Opis:
Zespół Utopia powstał na przełomie 2011/2012 roku. Zaczęło się od spotkania Piotra Pietruszki (obecny lider, kompozytor, autor tekstów, perkusista zespołu) z Nikodemem Suchem (były prowadzący gitarzysta zespołu). Po pewnym czasie do duetu dołączył Antek Stanisławczyk (drugi gitarzysta rytmiczny).
W tym składzie przez okres kilku miesięcy zespół grał głównie covery.Po pewnym czasie do zespołu dołączyła Iwona Sulowska (klawisze) wnosząc do muzyki osobliwy i niepowtarzalny klimat. W związku z brakiem basisty, to niezmiernie trudne zadanie powierzono koledze Piotra - Damianowi, który następnie uzbrojony w profesjonalny sprzęt przez kilka prób ambitnie i z pełną determinacją starał się podołać powierzonemu zadaniu.
Przez kolejne próby zespół zaczął grać własne utwory napisane i skomponowane przez Piotrka.
W międzyczasie do zespołu została zaproszona Agnieszka Brzezicka(wokal), która swoim pełnym ekspresji głosem doskonale wpasowuje się w klimat utworów Utopii.
W sierpniu 2013 zespół miał okazję zaprezentować się po raz pierwszy na przeglądach zespołów muzycznych w Dukli zajmując II miejsce.
Niestety…!!! Z występu w zespole zrezygnował czołowy gitarzysta zespołu – Niko, co postawiło pozostałych członków zespołu przed nie lada problemem. Na szczęście gościnnie zgodził się zagrać w zastępstwie Michał Mąka, który tak się rozgościł, że został w zespole na stałe.
W 2014 do zespołu dołącza basista Sławomir Miś, który zastępuje Damiana na posterunku i swoją grą sprawia że zespół wskakuje na wyższy level. (+3 attack, +2 defence).
W fermencie zmian przy wiośle Michała zastąpił Deamon Azazel - real brutal metal guitarist! natomiast mikrofon Agnieszki, która niestety musiała nas opuścić przejęła Marlena… młoda, ambitna, pełna werwy i ekspresji wokalistka.Grudzień 2014 to kolejna zmiana na stanowisku wokalistki,do Utopii dołącza Karina Ozimina.
W lutym 2015 roku,z zespołu odchodzi Sławek Miś,miejsce basisty zajmuje Maciek Pelczar.
Zespół zaprasza do współpracy ,jesteśmy otwarci na propozycje koncertów.


Gramy
• ogólnie Rock
• szczegółowo Ghotic, Metal gotycki, Rock

Poziom artystyczny: Po prostu artysta

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza integracyjna
• Koncert
• Festiwal
• Zlot motocyklowy, Piknik
• Jam session
Dane teleadresowe:

38-430 Rogi
podkarpackie

telefon:
e-mail:
www www.facebook.com/pages/Utopia/431004946998507

Facebook: www.facebook.com/pages/Utopia/431004946998507

Jak dojechać: ,
GPS: 49.599848044570614 21.7549219062

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail