Zapisz się do newslettera
Best Strat
Opis:
Początki zespołu Best Strat sięgają 1981 roku, kiedy to trójka młodych ludzi ze Żnina zaczęła wspólnie grać rocka. Z czasem skład powiększył się. Po rozpadzie w 1985 reaktywował się w 2013 roku i znów zaczął koncertować. Teraz zespół nie gra już swoich utworów jak w latach 80. Za to w repertuarze znajdują się najważniejsze utwory rockowe takich zespołów jak Deep Purple, Led Zeppelin, ZZ Top. Best Strat to ludzie kochający prawdziwego rocka, co da się odczuć na każdym koncercie.

Więcej o Best Strat...
Nazwa pochodzi od jednego z najbardziej rozpoznawalnych typów gitary elektrycznej - Stratocaster. Jest to niewątpliwie ikona muzyki rockowej, jaką od samego początku grał zespół. W początkowym składzie śpiewał i grał na basie Lester, na gitarze Grzegorz Tobolski i na perkusji Waldek Czechyra. Dwa lata później do składu dołączyli Roman Różański - bas - i Mariusz Bogdański - gitara. Zespołowi udało się nagrać kilka utworów.
W 2013 roku, z okazji 750-lecia miasta Żnina Best Strat reaktywował się. Z pierwotnego składu pozostali: Lester, Roman, Waldek i Grzegorz, którego po paru koncertach zastąpił Mikołaj Bogdański - syn Mariusza. Na początku 2015 roku do zespołu dołączył gitarzysta Piotr Pietrykowski.


Gramy
• ogólnie Rock and Roll
• szczegółowo Blues & Rock, Cover Band, Rock, Rock and roll

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Dojazd do: 100000000 km

Z nami uda Ci się:
• Sylwester
• Impreza integracyjna
• Koncert
Dane teleadresowe:

88-400 Żnin
kujawsko-pomorskie

telefon:
e-mail:
www www.facebook.com/beststrat

Facebook: www.facebook.com/beststrat
SoundCloud: www.soundcloud.com/beststrat

Jak dojechać: ,
GPS: 52.84433057015363 17.72471267199

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail