Zapisz się do newslettera
Znikający Punkt
Opis:
W październiku 2012 roku zakończone zostały prace nad albumem - "Śniadanie Przy Lansdowne Street".
Zakończyła się też nieudana współpraca z niezależną wytwórnią płytową, której nazwy nie będzie nikt reklamował.

Pomimo przeogromnych zmian w składzie - podczas ostatnich lat przez zespół przewinęło się ok. 20 różnych osób, udawało nam się jeszcze grać.

Zespół zagrał więc na festiwalu Rockarolla we Wrocławiu, festiwalu Rock Nocą w Chorzowie, kilka razy w Opolu, Katowicach, Częstochowie, Radomiu, Brzegu, Rybniku, Ortowicach, Kluczborku, Kędzierzynie Koźlu, Nysie, Ozimku, Turawie.
Oprócz tego ma na koncie akustyczny koncert w Kędzierzynie-Koźlu.

W lutym 2013 roku Znikający Punkt dotarł do finału festiwalu Zimowa Giełda Piosenki w Opolu, gdzie dzielił scenę m.in. z Czesławem Mozilem.

W październiku 2013, przy współpracy wytwórni płytowej Pepo Records, wydana została EP "Four Of A Kind", dostępna za darmo na bandcampie, kawałki z tej płyty usłyszeć można było m.in. w Radiu Park.

Rok 2014, jak każdy wcześniejszy, to zawirowania w składzie, kolejne koncerty - najpierw trasa koncertowa "Rock'n'Roll is Dead My Dear, You're Next" - podczas której odwiedzone zostały województwa opolskie i śląskie,następnie wystep na Psychonaliach we Wrocławiu, a później premiera klipu do singla "Pah Pah Song", który to kawałek można było usłyszeć w kilku rozgłośniach radiowych.
Upubliczniony został też kolejny singiel z klipem - o swojsko brzmiącym tytule - "Poland", dostępny m.in. na kanale youtube.
Rok kończy się na kolejnych występach, w tym - charytatywnie w Krapkowicach i wydaniu pod banderą Do ! Projects płyty "We're Vanishing Point" - której premiera miała miejsce na całym świecie 1.01.2015 roku.

Równo miesiąc później - 1 lutego 2015 odbyła się huczna premiera klipu do "Reign of Rock'n'Roll" - ten i kilka innych utworów usłyszeć można m.in. w Radiu Opole i Radiu Niezależnych Artystów.

Znikający Punkt - Lady Whiskey, Al Zakapiorre, Luke Skywalker, & Kucharz.

Gramy
• ogólnie Rock and Roll
• szczegółowo Alternative rock, Blues, Blues & Rock, Hard rock, Heavy metal, Old-time, Punk-rock, Punk, Pop-rock, Rock, Rock and roll

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
Do negocjacji - 1 500,00 zł

Dojazd do: 500 km

Z nami uda Ci się:
• Kawalerski, Panieński
• Sylwester
• Andrzejki
• Impreza integracyjna
• Koncert
Dane teleadresowe:

45-001 Opole
opolskie

telefon:
e-mail:
www www.znikajacy.pl

Facebook: www.facebook.com/znikajacypunkt
SoundCloud: soundcloud.com/vanishing-point-zp

Jak dojechać: ,
GPS: 50.6705627 17.917061800000056

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail