Zapisz się do newslettera
AKUSTYCZNE HISTORIE
Opis:
AKUSTYCZNE HISTORIE to zespół muzyczny poruszający się w szeroko rozumianej akustycznej piosence autorskiej, obejmującej swym zasięgiem elementy poezji śpiewanej, folku, rocka i jazzu. Nie wskazujemy jednak źródeł swoich inspiracji, lecz w sposób naturalny i niewykalkulowany tworzymy muzykę wolą od ograniczających barier stylistycznych. Wszystkie kompozycje i prawie wszystkie teksty to twórczość nasza lub osób zaprzyjaźnionych. Sporadycznie sięgamy po tzw. wielką poezję i literaturę. Mimo, iż nie jesteśmy zespołem improwizującym, to podczas koncertów dialog pomiędzy instrumentami traktujemy jako ważną część przekazu muzycznego.Za sprawą charakterystycznego, oszczędnego, lecz oryginalnego brzmienia oraz ciekawych aranżacji, tworzymy nastrój sprzyjający odbiorowi zmuszających do refleksji tekstów. Zespół istnieje od 2007r. Od tego czasu z powodzeniem koncertujemy w domach kultury i innych miejscach zapewniających możliwość odbioru naszej muzyki.Graliśmy między innymi w: Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej, Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Pubie Galicja w Czechowicach-Dziedzicach, Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu, Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku, Piwnicy Zamkowej w Bielsku-Białej, Starej Kręgielni przy Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach oraz na festiwalu LiteraTura II w Strzelnie – Comein Pub.W obecnym składzie gramy jako trio: perkusja, bas, gitara elektroakustyczna / wokal. Pragniemy podkreślić, iż nie wykonujemy żadnych, pochodzących z cudzego repertuaru, „utworów na życzenie” ani „cover-ów”. Obecnie jesteśmy w trakcie wydawania naszej pierwszej płyty ''ŚWIT''
RAMOWE PARAMETRY OFERTY:
1. Czas występu – około 1 godziny lub dłużej.
3. Nagłośnienie – dysponujemy własnym zestawem nagłaśniającym, przeznaczonym na kameralne sale mieszczące do 100 osób.
4. Honorarium – w zależności od wielkości budżetu - do negocjacji ( w przypadku imprezy biletowanej oczekujemy 33% ze sprzedaży biletów, plus zwrot kosztów związanych z dojazdem)
W przypadku imprezy niebiletowanej gramy za zwrot kosztów podróży wraz z transportem sprzętu muzycznego, plus gaża zespołu: 300zł.
5.Rozliczenie – na podstawie rachunku. Na życzenie – wystawiamy fakturę VAT.
Ponadto :
Udostępniamy gotowy do wydrukowania wzór naszego plakatu koncertowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Gramy
• ogólnie Różne
• szczegółowo Muzyka akustyczna, Folk, Jazz, Poezja śpiewana, Rock, Inne

Poziom artystyczny: Po prostu artysta

Przykładowa cena za występ:
gaża za występ plus dojazd - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
Dane teleadresowe:

Czechowice-Dziedzice
śląskie

telefon: 607725982
e-mail: akustyczni@interia.pl
www

Facebook: www.facebook.com/akustycznehistorie
SoundCloud: soundcloud.com/search?q=AKUSTYCZNE%20HISTORIE

Jak dojechać: ,
GPS: 49.90970398734157 19.00581164640

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail