Zapisz się do newslettera
ORDALIA
Opis:
Zespół ORDALIA narodził się w Warszawie w lutym 2011 roku, lecz jego członkowie od lat z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku muzycznym. Ordalia to ostre gitary, doskonała sekcja rytmiczna, dynamiczny i porywający wokal. Muzyka, która łączy nowoczesny i melodyjny styl grania, z najlepszymi wzorcami klasyki światowego rocka. Pełne ekspresji utwory doskonale sprawdzają się na koncertach, bo "energia" to słowo, które najlepiej podsumowuje to co prezentuje muzyka zespołu ORDALIA.
Muzycy tworzący ORDALIĘ biorą udział w różnorodnych projektach realizując się we wszystkich stylach i rodzajach muzyki - od klasyki i folku po hard rock i metal. Współpracowali z czołówką polskich zespołów i wokalistów jako muzycy sesyjni, towarzysząc w trasach koncertowych i w ramach realizacji telewizyjnych, spektakli teatralnych i festiwali.
Janusz Kruciński - wokal, Paweł Stankiewicz - gitary, Piotr Aleksandrowicz - gitary, Paweł Bomert - bass, Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe, Michał Żeńca - perkusja.

Gramy
• ogólnie Hard Rock / Heavy Metal
• szczegółowo Muzyka alternatywna, Alternative rock, Hard rock, Metal alternatywny, Rock, Inne

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
+/- - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
Dane teleadresowe:

Warszawa
mazowieckie

telefon: 601237691
e-mail: dariusz.w74@gmail.com
www

Facebook: www.facebook.com/Ordalia

Jak dojechać: ,
GPS: 52.2296756 21.012228700000037

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail