Zapisz się do newslettera
Krusher
Opis:
Zespół Krusher debiutował w roku 2008 albumem Forward. W tym samym roku zostało zarejestrowane koncertowe DVD Live 2008! Koncert ten zgromadził pół tysięczną rzeszę Fanów muzyki rockowej. Utwory zespołu były emitowane w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą. Utwór Ogień, z krążka Promo 2011, wygrał Podkarpacką Listę Przebojów. Zespół zagrał ponad 200 koncertów w całej Polsce i za granicą (min. trasa koncertowa 2012 obejmująca Polskę, Czechy, Słowację i Ukrainę). Formacja ma na swoim koncie występy w prestiżowych klubach takich jak Rotunda (Kraków), Hard Rock Cafe (Warszawa), Progresja (Warszawa), Graffiti (Lublin), Alibi (Wrocław). Ponad to zespół Krusher co roku bierze udział w imprezach typu: Dni miast, często jako gwiazda wieczoru (Jasło, Jarosław, Brzesko, Komańcza). Zespół wielokrotnie wygrywał liczne nagrody na Festiwalach m.in. w Bochni, Skierniewicach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Białymstoku, Rabce Zdrój, Stalowej Woli, Dobrodzieniu. Co roku gra również wiele koncertów na Zlotach Motocyklowych w całej Polsce (Radawa, Żywiec, Bałtów, Zdynia, Łańcut, Lublin, Biłgoraj, Sandomierz i wiele innych).

Muzyka Krusher to połączenie Hard Rocka i Rock'n'Rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach. Obecnie zespół promuje nowy album MetaLOA i przygotowuje sie do trasy koncertowej, która swym zasięgiem obejmie Polskę, Słowację, Czechy, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosje i Finlandię. W ramach promocji płyty MetaLOA Krusher wypuścił debiutancki teledysk do numeru o tej samej nazwie.

Krusher wielokrotnie koncertował u boku gwiazd polskiej sceny min. TSA, Hunter, KAT&Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Vader, Vesania, Zakopower, IRA, Raz Dwa Trzy, Renata Przemyk, Kazik Staszewski&Buldog, Lombard, Oddział Zamknięty, Mech, KSU, Cała Góra Barwinków, Proletaryat, Turbo, jak również u boku gwiazd zagranicznych: BLAZE BAYLEY (ex-frontmen Iron Maiden), SABATON (Szwecja), Tim Ripper Owens (ex Judas Priest, USA) TYR (viking metal w Wysp Owczych), Crimfall (Finlandia), Skyforger (Łotwa), Treleborg (Rosja).

Dużym osiągnięciem zespołu było stworzenie własnego festiwalu muzycznego pod nazwą Krushfest (www.krushfest.pl). Festiwal ten odbywa się we wrześniu w Jaśle, cyklicznie od 2009 roku. W 2010 r. na Festiwal został zaproszony Tim’a Ripper’a Owens’a (USA) jednen z najlepszych wokalistów świata oraz Crimes of Passions z Wielkiej Brytanii. Dzięki temu impreza zyskała rozgłos poza granicami naszego kraju. Idąc za ciosem w roku 2011 zaprezentowało się aż 10 zespołów w tym gotycki Closterkeller (Polska) oraz łotewski, folk metalowy zespół SkyForger świętujący właśnie odbiór kilku prestiżowych nagród min. Łotewskiego odpowiednika polskich Fryderyków. W 2012 gwiazdą Festu był zespół z Finlandii Crimfall, z którym oprócz Festiwalu zespół Krusher zagrał koncerty w prestiżowych klubach w Krakowie i Warszawie. 2013 to występy gości zza wschodniej granicy czyli Rosjanie z Trelleborg oraz Białorusini z Gods Tower. Skład uzupełniły polskie formacje min. Pathology z Tomkiem Struszczykiem z Turbo. W 2014 mogliśmy podziwiać na Krushfest’ście mega gwiazdę: znany na całym świecie zespół Vader.

Gramy
• ogólnie Hard Rock / Heavy Metal
• szczegółowo Hard rock, Heavy metal

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
Dane teleadresowe:

38-200 Jasło
podkarpackie

telefon:
e-mail:
www www.krusher.pl

Facebook: www.facebook.pl/KrusherPL

Jak dojechać: ,
GPS: 49.7445663 21.472287499999993

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail