Zapisz się do newslettera
Zespół muzyczny Uliś Band
Opis:
Zespół muzyczny ULIŚ BAND – w najdrobniejszym szczególe zadba o profesjonalną oprawę muzyczną Twojej imprezy typu:
- wesela: na życzenie wykonamy marsza i zagramy przy błogosławieństwie dla młodych, prowadzimy biesiadę za stołami oraz oczepiny z wesołymi i ciekawymi konkursami
- zabawy: karnawałowe, andrzejkowe, walentynkowe
- koncerty i imprezy charytatywne w szczytnym celu
- eventy firmowe i biznesowe
- bankiety
- studniówki
- imprezy plenerowe
- festyny
Prowadzimy każdą imprezę na wesoło- z humorem równocześnie z kulturą i taktem stosownie do panującej atmosfery. Cechuje nas indywidualność, rzetelność, elastyczność i trzeźwość (nie pijemy alkoholu).
ULIŚ BAND gwarantuje szeroki i zróżnicowany repertuar muzyczny, zarówno stare i nowe przeboje polskich jak i zagranicznych wykonawców. Utwory aranżujemy tak, by nadać charakterystyczny akcent dla każdego naszego wykonu. Dla pełniejszego brzmienia śpiewamy również „na głosy”, aby dostarczyć naszym odbiorcom niezwykłych, niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń. Gramy głównie na terenie województw: warmińsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim.

Historia zespołu

Rodzinny zespół muzyczny ,,Uliś Band” pochodzący z Pisza to skład trzech przeróżnych osobowości wzajemnie uzupełniających się.

Początki zespołu sięgają co prawda stycznia 2013 roku, chociaż przygoda z rodzinnym śpiewaniem zaczęła się dużo, dużo wcześniej. Muzyka od pokoleń była głęboko zakorzeniona w naszej rodzinie. Towarzyszyła naszym pradziadkom, którzy byli wodzirejami na wiejskich weselach i przy akompaniamencie skrzypiec porywali ludzi do tańca i zabawy.

Liderka zespołu energiczna i żywiołowa Żaneta, córka założyciela ,,Uliś Bandu” od dzieciństwa przejawiała zamiłowanie do publicznych występów i śpiewów dla rodziny. Imieniny poszczególnych członków rodziny i inne uroczystości okolicznościowe były uświetniane popisami wokalnymi małej Żanetki i instrumentalnymi Jarosława- założyciela zespołu. Biesiady rodzinne takie jak imieniny, urodziny, wesela czy chrzciny zostały głęboko zakorzenione w rodzinnej tradycji.

Przy tego typu spotkaniach zbiera się cała rodzina, aby w sposób miły i sympatyczny spędzić ze sobą czas. Najstarszy członek zespołu Jarosław „Uliś” Uliszewski posiada wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej. Z wykształcenia i zamiłowania muzyk od wczesnych lat młodości śpiewał na weselach i popularnych niegdyś dancingach organizowanych w restauracjach, salach i plenerach. Najmłodszy członek bandu Mateusz wychowywany przy dźwiękach muzyki, skazany był na połknięcie bakcyla i karierę w rodzinnym zespole. Muzyka która była w naszej rodzinie od pokoleń, ukształtowała nasz warsztat i dała podwaliny do powstania rodzinnego zespołu. Tata kontynuując tradycję przekazuje pałeczkę swoim dzieciom.

Stąd idea powstania naszej bandy i pomimo, że na co dzień każde z nas pracuje zawodowo dla pasji zawsze znajdujemy czas.


Gramy
• ogólnie Weselna
• szczegółowo Muzyka akustyczna, Biesiadna, Cover Band, Disco, Disco Polo, Pop, Pop-rock, Weselna

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Dojazd do: 200 km

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Wesele
• Chrzciny i Komunia
• Urodziny, Imieniny
• Kawalerski, Panieński
• Osiemnastka
• Studniówka
• Sylwester
• Andrzejki
• Impreza integracyjna
• Dancing
Dane teleadresowe:

12-200 Pisz
warmińsko-mazurskie

telefon: 517482014
e-mail: ulisband@wp.pl
www ulisband.pisz.pl/

Facebook: www.facebook.com/ulisband1000?ref=hl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0 21.0

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail