Zapisz się do newslettera
Eleanor Gray
Opis:
Eleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Kulinarnie sprawę ujmując, jest to danie świeże, zdrowe i ostro przyprawione :) Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: "Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, zasuwać mainstreamem dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl."
Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. „Czasem klepiemy się po pupciach, a niekiedy mamy ochotę pozabijać” – cytat z wypowiedzi radiowej Operatora Gitary Basowej – Marcina Ł. Mimo różnych inspiracji muzycznych każdego z nich, razem tworzą monolit, a obrany cel jakim jest stałe miejsce na rynkach muzycznych napędza i motywuje do ciężkiej pracy. Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie na koncertach daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Koncerty m.in. z happysad, Muchami, Hunterem czy My Riot potwierdziły, że ich muzyka i oni sami jako zespół są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu, który to chłopaki z E.G. nagrali w studiu RecPublica w Lubrzy. Planowo płyta ma pojawić się na rynku w trzecim kwartale 2014r, a premiera pierwszego klipu oraz singla do piosenki „If You Wanna” już pod koniec marca br.

"Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, wydalibyśmy na granie ostatnią złotówkę".

Eleanor Gray to:

Alan Garstecki-voc
Jacek Idźkowski-guit
Marcin Łatko-bass
Jarek Majer-guit
Daniel Maliszewski-drums

Gramy
• ogólnie Rock
• szczegółowo Pop, Punk, Pop-rock, Rock

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
Do omówienia - 1 000,00 zł

Dojazd do: 20 km

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Urodziny, Imieniny
• Impreza integracyjna
Dane teleadresowe:

60-233 Poznań
wielkopolskie

telefon: 663361330
e-mail: eleanorgrayband@gmail.com
www www.facebook.com/EleanorGrayBand

Facebook: www.facebook.pl/eleanorgrayband
SoundCloud: soundcloud.com/eleanor_gray_poland

Jak dojechać: ,
GPS: 50.6717783 18.702940300000023

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail