Zapisz się do newslettera
Deadman Show
Opis:
Zespół powstał w listopadzie 2011 r. , kiedy to Konrad i Michał postanowili grać dżejroka. W dwóch było im dość ciężko, ponieważ nie było od kogo wyłudzać fajek podczas przerw. Dlatego stwierdzili, że poszukają reszty składu. W grudniu zwerbowali donżuana Kadama. Było to mądre posunięcie bo jak wszyscy wiedzą, laski na niego lecą. W przyszłości miało to przysporzyć zespołowi rzesze fanek płci pięknej (lub półpięknej). Jednak wciąż było im mało. W styczniu 2012 roku bardzo pokrętną drogą przypałętał się do nich Paweł, który pochodzi z Podhala. Dzięki temu zespół zaczął grać rytmy rodem z Zakopanego. Wtedy to utwory zaczęły powstawać w zatrważającym tempie, czyli około 1 na miesiąc. Wciąż jednak czegoś brakowało. Po dłuższych debatach, które miały miejsce w przerwach niemalże na każdej próbie zespołu, okazało się, że chodzi o wokal. Długie były poszukiwania. W końcu pewnego dnia, a dokładnie 18 marca 2012 r. Paweł podczas zakrapianego alkoholem koncertu zespołu Frontside zapytał swojego kolegi, Marka, czy nie zna nikogo, kto chciałby drzeć japę w zespole. Okazało się, że Marek we własnej osobie chciałby się tego podjąć. W następnym tygodniu przyszedł na próbę zespołu. Był to największy błąd w jego życiu. Stracił rodzinę, zaczął pić, chorować, ale nomen omen, zespołowi wyszło to na dobre. Aktualnie, oprócz picia, pierdzenia w stołek i grania w gry, zespół regularnie przeprowadza próby. 15 września odbył się nasz pierwszy koncert. Struny dosłownie latały w powietrzu. Według zeznań świadków, koncert był miodny i zginęło 48 osób.
Po pewnych zawirowaniach w życiu osobistym, Marka we wrześniu 2013 r. zastąpił Kuba, czyli pochodzący ze Świdnicy student Politechniki Wrocławskiej (kolejny). Jako, że jest wielkim fanem Braci Figo Fagot, szybko zbratał się z resztą zespołu.
W kwietniu 2014 r. zespół opuścił Kadam. Trudne było to rozstanie, ale trzeba grać dalej. Pozostał jednak (podobnie jak Marek) naszym kompanem do piwa i nie tylko. Jego miejsce zajął niejaki Leszko - człowiek, który nie może się ruszyć z miejsca bo jego bas jest zbyt przykokszony i z racji tego waży swoje. Twierdzi, że dobrze gotuje. Mamy nadzieję, że będziemy niedługo mieli okazję się o tym przekonać [najnowsze info: to było wieeeeeeelkie kłamstwo, radzimy mu nie wierzyć, jednak to nie on będzie nam gotować gdy będziemy w trasie].
Jak na razie finalną formą naszej muzyki jest hentai core, czyli metalcore ze słyszalnymi wpływami J-Rocka.
W okresie przejściowym "Kadam-Leszko" zespół w już odświeżonym składzie zarejestrował materiał na swoją debiutancką EPkę, która po wielu zabiegach takich jak lifting, szpachlowanie i odsysanie tłuszczu ujrzała światło dzienne 13 maja 2014. Już niedługo będzie dostępny w sprzedaży, o czym zresztą Was poinformujemy, na chwilę obecną zajmujemy się pisaniem historii najnowszej zespołu xD.

Gramy
• ogólnie Hard Rock / Heavy Metal
• szczegółowo Metal alternatywny, Post Hardcore, Rock

Poziom artystyczny: Jeszcze nie zawodowiec, już nie amator

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Urodziny, Imieniny
• Osiemnastka
• Sylwester
Dane teleadresowe:

Wrocław
dolnośląskie

telefon: 793390726
e-mail: deadmanshowband@gmail.com
www

Facebook: www.facebook.com/deadmanshowpl

Jak dojechać: ,
GPS: 51.1078852 17.03853760000004

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail