Zapisz się do newslettera
Riffertone
Opis:
Riffertone zrodził się spontanicznie z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara akustyczna) oraz Jarosława Krużołek (wokal).
Zespół od początku skupił się na autorskim materiale dając kilka małych, kameralnych koncertów na terenie Śląska. W miedzyczasie, domowym sposobem muzycy nagrywali swoje kompozycje, które później zamieszczali na portalu Youtube.
Nie był to ostatni upload w ich wykonaniu. W 2011 roku swoje utwory zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych "Zrób Głośniej!" organizowanego przez T-mobile.
Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu, który odbył sie w klubie Zbigniewa Hołdysa "Chwila da club" mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności w „Muzycznej Owczarni” u boku takich autorytetów jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, czy Tomasz Łosowski.
Po warsztatach muzycznych duet miał szczęście ponownie trafić do magicznej "Muzycznej Owczarni", tym razem już jako gość, z całym swoim repertuarem.
W lipcu duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie, a w sierpniu, na specjalne zaproszenie TVP Polonia, było gościem Dni Otwartych z okazji 60-cio lecia TVP.
26 marca 2013 Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red.
W listopadzie 2013 Riffertone byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra.
W marcu 2014 planują zarejestrować swój debiutancki album.

Gramy
• ogólnie Różne
• szczegółowo Muzyka akustyczna, Blues, Pop-rock

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
1h 30min koncert - 2 000,00 zł

Z nami uda Ci się:
Dane teleadresowe:

43-400 Cieszyn
śląskie

telefon: 695747883
e-mail: kos@post.pl
www www.facebook.com/Riffertone

Facebook: www.facebook.com/Riffertone
MySpace: myspace.com/riffertone

Jak dojechać: ,
GPS: 49.74066272983283 18.64068603515

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail