Zapisz się do newslettera
Wiewiórka Na Drzewie
Opis:
„W oknach i drzwiach szczelinach i dziurkach
Wiewiórka! Wiewiórka! Wiewiórka! Wiewiórka!”

Jeżeli kiedykolwiek widzieliście Wiewiórkę na Drzewie na scenie, to wiecie, że to żywioł, a emocje na koncercie są nieprawdopodobne. Jesteśmy kapelą koncertową, zagraliśmy ich dziesiątki, jeśli nie setki od 2008 roku. Regularnie jesteśmy na Reggae w Stodole, Biegu Rzeźnika w Bieszczadach, a od tego roku na Biegu Polesie na Ukrainie. Graliśmy na Rybnickich Spotkaniach ze sztuką, Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy”, Polsko Słowackim Festiwalu Muzyki oraz wielu innych małych i dużych jednakowo zajebistych imprezach. Gramy także na Woodstocku, gdzie dorobiliśmy się własnej, Wiewiórkowej sceny (tzw. Wiewiórstock) i grona wiernych fanów, którzy przyjeżdżają co roku specjalnie dla nas.

Mniej więcej w 2008 roku muzycy gliwickich składów „Squid” „Sensitive” i „WD 40” spotykający się na próbach w Gliwickim IZOERGU postanowili, że stanie się jasność i powołali do życia Wiewiórkę na Drzewie. Jako że każdy z nich dźwigał ze sobą ciężki bagaż muzycznych doświadczeń, Wiewiórka jest dynamicznym tworem czerpiącym inspirację z ciepłych hiszpańskich rytmów zespołów takich jak „Manu Chao” i „Mano Negra” połącznych z klimatami Reggae i SKA, a także odrobiną metalu i wszystkiego, co kiedykolwiek wyszło spod ich strun, pałek i przeszkadzajek. Na tym zbudowaliśmy nasz niepowtarzalny styl.Łamiemy stereotypy i nie mieścimy się w żadnych ramach. Czerpiemy inspirację ze wszystkiego, co dobre, miłe i pozytywne. Muzykę tworzymy z punktu widzenia leśnych stworzonek, które wszystko bacznie obserwują z perspektywy gałęzi drzew, a potem zamykają swoje przemyślenia w nietuzinkowych kompozycjach, które łatwo zapadają w pamięć wiewiórkowej publiczności.

Wiewiórka to:

Misiek – wokal, gitara rytmiczna
Herman – perkusja, wokale
Szczypaw – przeszkadzajki, djembe, perkusjonalia
Szateq – gitara solowa, wokale
Dave – bass, wokale
Pyjter – puzon
Szyna – trąbka

Gramy
• ogólnie Różne
• szczegółowo Rock, Reggae, Ska, Inne

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
(cena netto) + koszty transportu, cena za występ do 1,5 h,posiadamy kompletne nagłośnienie, możemy wystawić fakturę - 2 500,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Sylwester
• Andrzejki
• Impreza integracyjna
Dane teleadresowe:

Gliwice
śląskie

telefon: 504 633 969
e-mail: woj.madeja@gmail.com
www www.wiewiorkanadrzewie.art.pl

Facebook: www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie
MySpace: myspace.com/wiewiorkanadrzewie

Jak dojechać: ,
GPS: 50.29449229999999 18.67138019999

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail