Zapisz się do newslettera
DŻENTELMENELS
Opis:
Dżentelmenelsi rozpoczęli koncerty w lutym 2010 roku i do tej pory wystąpili na żywo kilkadziesiąt razy, regularnie siejąc spustoszenie ;) Można było ich spotkać na najciekawszych imprezach w regionie. Opanowali zupełnie imprezy w Starej Fabryce Drutu ( Ludzie Lasu Session vol. 2 i 3, Szokkultur 2011, II miejsce na Manufakturze Dźwięku w 2010 i I w 2012, Spotkania Alternatywne), często grali też w Rocka Clubie w Gliwicach (III Śląski Festiwal Charytatywny, koncerty z 52 Dębiec, Jamalem, kilka koncertów z cyklu Hip-Hop Jazz Jam Session), czy w ogóle na gliwickim rynku i pl. Krakowskim, a także np. w katowickim Spodku (Testosteron Music Festiwal) w studenckich Arkadach, w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Rockowania Pałacowe), Fraktal w Mikołowie, Kulturalny w Rybniku (jammin session z Dj'ami pod bitwy breakdance), Zabrzu, Piekarach, Leszczynach, a poza Śląskiem, np. w Iławie (Broken Ball).
Oprócz udzielania się muzycznie członkowie zespołu sami również zorganizowali szereg imprez, jak wspomniane już Hip-hop Jazz Jam Session - spotkania (i grania) muzyków z bagażem gatunków i doświadczeń wszelakich wszelakich (Rocka Club, GraPub), czy Spotkania Alternatywne w Fabryce Drutu, na które zaprosili m.in. Marikę i Spokoarmię, BobOne'a, czy HK Rufijoka. W kwietniu 2011 zespoł zawitali do stolycy, gdzie dla radia RoxyFM zarejestrowali (od strzału :)) niemal godzinny koncert, wyemitowany w całości podczas audycji Tomasza Kina "Przesłuchania". Niebawem płyta studyjna z prawdziwego zdażenia.

Dżentelmenels grali na jednej scenie z takimi wykonawcami jak Habakuk, Fokus, Rahim (obaj dawniej w Paktofonice ale koncerty osobne), Bakshish, Jamal, Kim Novak (czyli Fisz i Emade w odsłonie progresywnej), Marika i Spokoarmia, DonGuralEsko, Ras Luta, Farben Lehre, Coma, Spięty z Lao Che, 52 Dębiec, Koniec Świata, Turbo, Hasiok, Hadrony, Afront, Pojutrze, Dj Przeplach, Grubson, Majkel, TruKru, Metrowy, HK Rufijok. Zespół okazyjnie występuje również ze Skorupem.

Gramy
• ogólnie Różne
• szczegółowo Muzyka alternatywna, Alternative hip-hop, Blues, Dancehall, Funk, Hip-hop, Jazz, Old school hip hop, Rock, Reggae, Rap, Ska

Poziom artystyczny: Jeszcze nie zawodowiec, już nie amator

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
Dane teleadresowe:

44-100 Gliwice
śląskie

telefon: 791661472
e-mail: molomolenda@gmail.com
www www.facebook.com/dzentelmenels

Facebook: www.facebook.com/dzentelmenels
MySpace: myspace.com/dzentelmenels

Jak dojechać: ,
GPS: 50.295648458503415 18.6739212870

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail