Zapisz się do newslettera
Mass Solitude
Opis:
W początkowym etapie działalności zespół zajmował się tworzeniem muzyki do niemych filmów takich jak „Le Voyage a Travers l'impossible”[1904] G.Melies`a oraz „La Caduta di Toria” [1911] G. Pastrone'a, czego zwieńczeniem było zajęcie 3 miejsca na festiwalu muzyki filmowej „Muzyka na Plan” oraz trasa koncertowa po śląskich klubach.
Część zespołu w 2013 roku uczestniczyła w wakacyjnej trasie koncertowej dla Tyskich Browarów Książęcych świętujących 400 lecie istnienia w czasie której zaprezentowała swoje interpretacje znanych utworów oraz własne kompozycje.
Nazwa zespołu zrodziła się pewnego dnia w którym zastanawialiśmy się nad naszą współczesną samotnością mimo tłumu osób które przewijają się przez nasze życie. Szukaliśmy sposobu aby temu zaradzić. Naszym osobistym panaceum na tą samotność jest zajmowanie się muzyką, intensywne przeżywanie jej zarówno podczas odsłuchów tego, co akurat wpisuje się w nasz nastrój, jak również podczas tworzenia, wolnej improwizacji wokół tematów, które wypływają na powierzchnię naszego wewnętrznego nieporządku. Poprzez zderzenie tematu samotności w tłumie i muzyki jako naszego lekarstwa na nią powstał właśnie koncept nazwy dla projektu. W taki sposób zrodził się symbol tego, czym muzyka jest dla nas. Tak właśnie powstało Mass Solitude, z tego, co tak naprawdę zaczęło się dużo wcześniej i co każdy z nas wplatał na swój sposób w naszą muzykę.
Aktualnie zespół nagrywa materiał na swoją pierwszą EP`kę oraz uczestniczy w licznych przeglądach muzycznych i konkursach.
Skład zespołu:
Damian Studziński - wokal
Mateusz Chruściel - gitara
Dominik Kędziora - gitara
Julian Kamiński - bas
Mateusz Marciniak – perkusja


Gramy
• ogólnie Hard Rock / Heavy Metal
• szczegółowo Muzyka alternatywna, Alternative metal, Alternative rock, Funk, Heavy metal, Instrumental rock, Metal progresywny

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
w zależności od warunków kontraktu - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Kawalerski, Panieński
• Studniówka
• Andrzejki
• Impreza integracyjna
Dane teleadresowe:

Tarnowskie Góry/Bytom
śląskie

telefon: 691690335
e-mail: mass.solitude@gmail.com
www www.facebook.com/Mass.Solitude

Facebook: www.facebook.com/Mass.Solitude
MySpace: myspace.com/mass.solitude

Jak dojechać: ,
GPS: 50.43583746179865 18.84593886931

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail