Zapisz się do newslettera
WYREMFUNK
Opis:
WYREMFUNK to solowy projekt Szymona Wyrembaka (Terapia, Zemsta Słonia), który powstał początkiem 2012 roku. Jak można się domyślać, muzycznie będziemy mieć tu do czynienia z funkiem, który w połączeniu z Wyrembakiem tworzy wybuchową mieszankę dźwięków i słów. Choć kompozycje WYREMFUNKa są zupełnie odmienne od wcześniejszych rock n rollowych nagrań Terapii czy Zemsty Słonia, energetycznie nie tracą na sile i wprowadzają całkiem nową jakość. Liczy się tu melodia i pompujący rytm, który zakręci tyłkiem i nóżką. 1 marca na oficjalnej stronie ukazały się premierowe nagrania WYREMFUNKa, w których na perkusji wspomagał go Sławek Szonowski. 31 marca w sieci pojawił się teledysk do utworu "Stukanie", który wyreżyserował Dawid Szpara.
Na żywo Szymon gra z muzykami sesyjnymi: Arkadym Michalikiem (gitara), Sławkiem Szonowskim (perkusja), Jarkiem Gackiem (bas) Darkiem Fijakiem (piano), a także z dwiema wokalistkami: Sylwią Morcinek i Joanną Markowską.
W 2012 roku WYREMFUNK doszedł do pół finału konkursu Make More Music, organizowanego przez Empik i Sony i zagrał podczas koncertu w Warszawie. Kwiecień 2013 przynosi single z nowego materiału "Funkiel Nówka". Pierwsze single to "S.S.L.L." oraz "Piosenka o tym, co można". Materiał w całości ukazał się w Maju. 2 listopada miała miejsce premiera teledysku do "S.S.L.L.", który został zrealizowany przez PIK OFF ART. Od grudnia 2013, agencja PIK OFF ART oficjalnie zajęła się managementem WYREMFUNK.

Gramy
• ogólnie Pop
• szczegółowo Muzyka alternatywna, Alternative dance, Funk, Pop

Poziom artystyczny: Zawodowiec

Przykładowa cena za występ:
Godzinny koncert (+/-) - 3 000,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Kawalerski, Panieński
• Sylwester
• Andrzejki
• Impreza integracyjna
• Dyskoteka
Dane teleadresowe:

Cieszyn/Bielsko-Biała/Skoczów
śląskie

telefon: 724 114 360
e-mail: management.wyremfunk@gmail.com
www www.facebook.com/WYREMFUNK

Facebook: www.facebook.com/WYREMFUNK

Jak dojechać: ,
GPS: 50.01244459991181 20.98834848403

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail