Zapisz się do newslettera
Fankatak
Opis:
Zespół powstał w roku 2008 z inicjatywy Muśka (bas) i Bulskiego (perkusja). Dołączył do nich Wojaczek (gitara), a po jakimś czas Pacior (wokal). Garażowe próby trwały, zespół powoli zaczynał tworzyć swoje pierwsze kompozycje. Z czasem na próbę zaprosili Metrowego, który do tego czasu występował głównie na scenach hip hopowych i reaggowych. Splot różnych wydarzeń i okoliczności spowodował, iż Pacior odchodzi z zespołu. Natomiast Metrowy zaprasza do współpracy DJ Juvsona, z którym pracował do tego czasu podczas swojej solowej kariery. Prace w zespole nabrały tempa, a kolejne kompozycje motywowały do tego, aby skupić się na pracy nad płytą.
Zespół wydał promomix zapowiadający ich materiał, a także zainicjował bardzo interesujący projekt muzyczny pt. "Międzygalaktyczny Łańcuch Rymów Legalizacyjnych - GIBON", do którego to zaprosili wielu ciekawych gości. Obu projektów możemy posłuchać na kanale youtube ProtestSongTV.
Zespół ma już za sobą kilka koncertów klubowych, występ na koncercie plenerowym z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chrzanowie oraz koncert na rybnickim rynku z okazji III Rybnickich Dni NGO, czy też przegląd kapel rockowych w Cieszynie (zwycięstwo w eliminacjach - finał 9 kwietnia).
Fankatak planuje wydanie swojej płyty jeszcze w tym roku. Możemy się zatem spodziewać w najbliższym czasie singli, klipów i wywiadów. Zapraszamy zatem na kanał ProtestSongTV oraz na fanpage zespołu Fankatak (facebook). Tam dowiecie się więcej!

Gramy
• ogólnie Różne
• szczegółowo Muzyka alternatywna, Alternative hip-hop, Alternative rock, Blues & Rock, Funk, Grunge, Hip-hop, Instrumental rock, Old school hip hop, Punk-rock, Pop-rock, Rock, Rock and roll, Reggae, Rap, Ska, Ska punk, Soft rock, Soul

Poziom artystyczny: Po prostu artysta

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
• Sylwester
• Andrzejki
• Dyskoteka
Dane teleadresowe:

44-200 Rybnik
śląskie

telefon: 509382454
e-mail: agnieszka.protestsong@gmail.com
www www.facebook.com/fankatak

Facebook: www.facebook.com/fankatak
SoundCloud: soundcloud.com/protestsong/gibon

Jak dojechać: ,
GPS: 50.01244459991181 20.98834848403

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail