Zapisz się do newslettera
Organized Noiz
Opis:
Organized Noiz powstało w maju 2011 roku, poszczególni członkowie wywodzą się z bardzo różnych gatunków muzycznych. Sam zamysł grania nie typowego dla polskich realiów, rap-metalu ( nie mylić z rap-corem bo to 2 różne rzeczy )powstał w umyśle Siwego (gitara) i Karol (wokal) już w okolicy roku 2000. Jednak sam pomysł to nie wszystko. Brakowało jeszcze umiejętności i ludzi którzy pomogą go zrealizować. Po wspólnej tułaczce poprzez hip-hop i punk Siwy z Karolem dotarli do miejsca gdzie nie można było już zrobić kroku wstecz. Pierwszy na horyzoncie pojawił się Mikołaj (perkusja), który szybko został zwerbowany i przeciągnięty na ciemną stronę mocy. Z rocka i metalu wykonał salto w kierunku rap-metalu. Organized Noiz zyskało kwaterę operacyjną i nazwę.

Do całości brakowało jednak jeszcze basisty. A gdzie lepiej szuka się basistów niż w knajpie? Świętej pamięci morrison zesłał nam Slasha który szybko z fana hevy-metalu przeistoczył się w zwierze sceniczne spod szyldu ON. Mimo iż dalej trwają poszukiwania 5 członka zespołu który opanował wybitna sztukę turntablismu, kawałki się robią, chłopaki tworzą, pozostając wierni zasadzie: „szybko i do przodu...”

ON stał się kompletny pod koniec Kwietnia 2013 gdy do składu dołączył Tomek pełniący rolę DJ'a.
We wrześniu 2013 musieliśmy niestety pożegnać Slasha i rozpoczęliśmy poszukiwania godnego następcy. Na początku października trafił pod Nasze skrzydła Sylwester, który już na pierwszej próbie rozpoczął bojowe szkolenie z zakresu Śląskiego Rap-Metalu.
Praca nad nowym materiałem wrze i już niedługo spodziewać się można nowych wieści spod szyldu ON!

Gramy
• ogólnie Hard Rock / Heavy Metal
• szczegółowo Metal alternatywny, Rap, Inne

Poziom artystyczny: Jeszcze nie zawodowiec, już nie amator

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Dojazd do: 400 km

Z nami uda Ci się:
• Impreza na luzie
Dane teleadresowe:

Katowice
śląskie

telefon: 518333409
e-mail: organizednoiz@gmail.com
www organizednoiz.com

Facebook: www.facebook.com/Organized.Noiz

Jak dojechać: ,
GPS: 50.26489189999999 19.02378150000

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail