Zapisz się do newslettera
Mini Golf Club Kraków
Opis:
Chcesz się zrelaksować i aktywnie wypocząć ? Lubisz rywalizację ? Oddajemy pole do gry w minigolfa do Twojej dyspozycji. Minigolf nie jest zarezerwowanych tylko i wyłącznie dla ludzi młodych. Jest to dyscyplina w której nie jest wymagana bardzo wysoka sprawność fizyczna, gdzie w turniejach grają nawet 70-latkowie i starsi.

Jednym z ulubionych sportów ludzi biznesu jest golf i minigolf. Cisza, która towarzyszy tej grze oraz piękno otaczającej przyrody odprężają po stresującej pracy, pozwalają zebrać myśli i aktywnie wypocząć.

Rozpocznij dzień w Minigolf Club Kraków i spędź miło i aktywnie czas na 18- dołkowym polu golfowym. Odwiedź 19-ty dołek z przekąskami i napojami.

Jeśli lubisz rywalizację dołącz do nas ,aby dowiedzieć się kto jest najlepszy.
Zaprosimy Cię na wewnętrzne turnieje zapewniając mnóstwo zabawy i emocji , a po turnieju na wieczór przy muzyce i wspólne grillowanie.

Jest to nie tylko miejsce gdzie można grać w wesołym towarzystwie przyjaciół i rodziny, ale także bawić się na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych .... (Andrzejki, Sylwester ) Organizujemy również magiczne urodziny dla dzieci ,gry i zabawy, spotkanie ze św.Mikołajem i inne atrakcje dla dzieci.

Zachęcamy. Warto spróbować. Zagraj w minigolf wirtualnie

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji prosimy o kontakt, a nasz pomocny personel z przyjemnością pomoże.

Rodzaj oferty:
• golf

Co i za ile:
Bilet wstępu- dorośli / os - 10,00 zł
Dane teleadresowe:

Łokietka 203
31-263 Kraków
małopolskie

telefon: 508 821 073
e-mail: biuro@minigolf-krakow.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.1038297 19.90733750000004

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail