Zapisz się do newslettera
AQUAPARK
Opis:
Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy baseny o łącznej powierzchni 2000 m², z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, dzikie źródła, przeciwprądy, rwąca rzeka, tęczowa ścieżka, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania, Wyspa Piratów z trzema minizjeżdżalniami dla dzieci i najnowszą Tęczową Zjeżdżalnią, 8 wanien jacuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, sauna solna i studnia lodowa).

W Parku Wodnym czeka moc atrakcji, w tym najnowsze: Tęczowa Zjeżdżalnia, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym gościom Parku Wodnego oraz Studnia Lodowa w aneksie saunowym, świetny sposób na poprawienie odporności organizmu!

Przygotowaliśmy propozycje dla dzieci w ich ulubionym brodziku - Statek Piracki, AquaDino i Ptak Cudak. Chlapiące wodą zwierzaki - Ptak Cudak i AquaDino rozweselają dzieciaki i dorosłych, na Statku Pirackim z prawdziwymi armatkami wodnymi mali żeglarze przeżyją największe morskie przygody, a najodważniejsi pływacy mogą zjechać z nowej Tęczowej Zjeżdżalni wprost do wody!

W hali basenowej jest również „Basen z falą” czyli atrakcja imitująca prawdziwe morskie fale! Jest to jedyna w Polsce taka atrakcja, której fale w specjalnie wydzielonej niecce basenowej, wytwarzane są przez tej wielkości, bo o średnicy aż 1,5 m, specjalną „kulę”!

Osobom preferującym zajęcia zorganizowane na hali basenowej proponujemy skorzystanie z zajęć aquaaerobiku, a amatorom mocnych wrażeń polecamy 10 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 800 m (w tym możliwość zjazdu jedną z najdłuższych rur w Polsce liczącą 202 metry) oraz zjeżdżalnią rodzinną o nazwie Aligator.

Niezaprzeczalnym atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu w hali basenowej gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC.

Głębokość niecek basenowych wynosi od 0,6m do 1,4m.

Rodzaj oferty:
• baseny / parki wodne

Co i za ile:
Bilety godzinne ulgowe- od poniedziałku do piątku - 17,00 zł
Dane teleadresowe:

Dobrego Pasterza 126
31-416 Kraków
małopolskie

telefon: (12) 616-31-05
e-mail: biuro@parkwodny.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0888585 19.98289019999993

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail