Zapisz się do newslettera
Miazga Squash
Opis:
Klub Miazga Squash. We squash harder.

To nasza dewiza, która najlepiej oddaje wrażenie jakie można odnieść w trakcie gry i wizyty w naszym klubie Miazga Squash Kraków. Do dyspozycji graczy oddajemy trzy korty do squasha, które w przeciwieństwie do pierwszych kortów zbudowanych w Szkole dla Chłopców w Harrow School w Wielkiej Brytanii w roku 1864, są bezpieczne, komfortowe i spełniają normy Światowej Federacji Squasha.

Szklane tylne ściany umożliwiają obserwację gry przez osoby towarzyszące grającym, które w trakcie oczekiwania mogą w rozsiąść się w wygodnym fotelu i delektować herbatą lub specjalnie dla nas wypalaną kawą. Dodatkowo gwarantujemy wygodne, przestronne, klimatyzowane szatnie oraz parking bezpłatny bezpośrednio przed wejściem do klubu. Akceptujemy karty płatnicze, Benefit oraz Mybenefit.

Zapewniamy również możliwość przetestowania, wypożyczenia i zakupu wysokiej jakości rakiet zaprojektowanych i stworzonych z myślą o użytkownikach ceniących sobie wysoką jakość sprzętu sportowego, spełniającego najwyższe wymogi profesjonalnych graczy. Rakiety oferowane w naszym klubie zostały zaprojektowane przez jednego z czołowych graczy tej dyscypliny sportowej Glena Keana, który dopasował produkt do potrzeb swoich i innych profesjonalistów.

Squash w Krakowie staje się coraz bardziej popularny zatem odwiedziny w Klubie Miazga Squash Kraków są świetnym pomysłem na modny i aktywny relaks w Krakowie.

Rodzaj oferty:
• squash
• tenis stołowy

Co i za ile:
Tenis stołowy 90min - 20,00 zł
Dane teleadresowe:

Gromadzka 101
30-719 Kraków
małopolskie

telefon: 500-101-507
e-mail: rezerwacja@miazgasquash.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0357569 19.977925400000004

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail