Zapisz się do newslettera
CrossFit 72D
Opis:
Obiekt to dawna hala Armatury, która przez lata służyła za miejscową arenę do rozgrywania pasjonujących meczy siatkarskich, jak i oraz strefę ćwiczeń dla przyszłych mistrzów sportowych. Dziś, po całkowitej renowacji, budynek oferuje niezwykłą przestrzeń, wyposażoną w oryginalny parkiet, dobrze sprawdzający się w roli najskuteczniejszego amortyzatora.

Nowoczesne i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników Centrum Treningowe to efekt współpracy niezwykłych ludzi, którzy nie boją się wyznaczania nowych standardów w codziennej pracy i cenią sobie profesjonalizm. Współpraca z najlepszymi specjalistami – od tych, którzy zaprojektowali to miejsce, po tych, którzy je teraz ożywiają – to nie tylko stuprocentowa skuteczność w osiąganych wynikach, ale przede wszystkich wspólne dzielenie pasji i określonej wizji rozwoju.

Centrum Treningowe to nie siłownia – nie ma tu ciężkich maszyn, jest za to nowoczesny sprzęt przeznaczony do treningu funkcjonalnego i treningów pod konkretny sezon (np. narciarski). Na 1100 m², podzielonych na konkretne boxy można dowolnie planować ćwiczenia, dostosowując je do potrzeb, kondycji i motywacji. To właśnie tu zbiegają się ze sobą ścieżki zawodowych profesjonalistów zawodowców, miłośników zdrowego trybu życia i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

Stawiając na profesjonalizm kadry, skuteczność prowadzonych działań i przystępność obiektu dla wszystkich użytkowników, 72D staje się międzypokoleniowym i wielowymiarowym miejscem spotkań. Poza sportowym przygotowaniem, bogata oferta klubu oferuje szereg udogodnień, takich jak konsultacje planu żywieniowego, ustawienie konkretnej diety, trening personalny, fizjoterapia, masaże, możliwość zakupu zjedzenia pożywnych posiłków w oryginalnych lunchboxach, czy w końcu pozostawienie dziecka pod opieką wykwalifikowanego opiekuna.

Rodzaj oferty:
• spa
• fitness / siłownia

Co i za ile:
Wejście na strefę CrossFit (trening grupowy i własny), GTX oraz Fitness bez ograniczeń - 200,00 zł
Dane teleadresowe:

Zakopiańska 72d
30-418 Kraków
małopolskie

telefon: 508 095 196
e-mail: g.piekarczyk@72d.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0102143 19.926892500000008

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail