Zapisz się do newslettera
Centrum Choy Lee Fut
Opis:
Centrum działa pod bezpośrednim kierownictwem mistrza Grzegorza Ciembroniewicza, jednego z prekursorów Kung Fu i qigongu w Polsce, mistrza o międzynarodowych kwalifikacjach i uprawnieniach, który od ponad 40 lat uprawia różne chińskie sztuki walki i metody zachowania zdrowia, a od roku 1997 pełni funkcję trenera kadry Polski w formach tradycyjnych. To właśnie spod jego pieczy wyszli znakomici polscy sportowcy, kilkukrotni mistrzowie Świata i Europy, z których część pozostaje obecnie instruktorami Centrum. Do najbardziej doświadczonych i utytułowanych szkoleniowców należą: Joanna Skamla, Beata Mańczak, Ewa Dynowska, Krzysztof Rodek, Kamil Baran, Grzegorz Krawczyk, Michał Nogieć, Krzysztof Szymoński i Kamil Radwan.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania: Kung Fu Choy Lee Fut, Sanda Choy Lee Fut, chińskie metody zachowania zdrowia - Luohan Qigong, Hsing-I, Tai Chi.

Organizujemy letnie i zimowe obozy sportowe, wyjazdy weekendowe, szkolenia indywidualne i grupowe, szkolenia z udziałem krajowych i zagranicznych mistrzów m.in. z mistrzem spadkobiercą dr Chen Yong Fa.

Organizujemy: zajęcia dla szkół, uczelni, szkolenia dla firm, imprezy kulturalne i zawody sportowe, pokazy, eventy i spotkania integracyjne.

Zawodnicy Centrum od lat odnoszą sukcesy sportowe, a wielu z nich sięgało już po najwyższe laury Mistrzostw Świata, Europy, czy Polski.

Rodzaj oferty:
• taniec
• sztuki walki

Co i za ile:
zajęcia - 99,00 zł
Dane teleadresowe:

Królewska 51
30-081 Kraków
małopolskie

telefon: 12 626 12 38
e-mail: centrum@clf.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0730626 19.917105300000003

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail