Zapisz się do newslettera
Fitness & Wellness Azik
Opis:
Znajdziecie w nim: salę do ćwiczeń wzmacniających (siłownię) wyposażoną w sprzęt najwyższej klasy firmy technogym - Linia Personal Selection (maszyny ze sztosem) oraz Pure Strength ( maszyny półwolne oraz przyrządy do ćwiczeń wolnych); strefę cardio wyposażoną w urządzenia firmy Precor (bieżnie, maszyny eliptyczne, AMT, rowerki pionowe oraz poziome). Następną część stanowi strefa sal do zajęć grupowych. Znajdują się w niej dwie przestronne sale, zaaranżowane w zależności od proponowanych na nich zajęć. Jedna sala przeznaczona jest tylko do zajęć prozdrowotnych i mentalnych, druga do zajęć aerobowych, tanecznych i sportów walki. Sale są profesjonalnie nagłośnione i wyposażone w specjalistyczne podłogi sportowe (legarowane), które zapewniają maksymalną ochronę przed urazami stawów, amortyzując uderzenia 7x bardziej niż zwykła podłoga drewniana. Kompleksowe oświetlenie dodaje uroku oraz atmosfery do zajęć. Kolejną część stanowi strefa Wellness czyli: sauna wraz z pokojem wypoczynkowy, gabinet masażu oraz dietetyka.

Nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszystkim nieustannie podnosimy kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez firmowy system szkoleń i kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

W swojej ofercie posiadamy bawialnię (jungle fit&fun) dla najmłodszych Klub Małego Azika. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. W czasie , kiedy Państwo spokojnie zajmiecie się treningiem, my zajmiemy się Waszymi pociechami. Kolorowy labirynt, zjeżdżalnia, basen wypełniony piłeczkami to raj dla maluchów, oraz doskonały sposób na rozwijanie sprawności ruchowej i koordynacji - niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Bezpieczna aranżacja wnętrza i czujne oko opiekunki sprawią, że czas spędzony bez rodziców upłynie szybko i ciekawie.

Fitness & Wellness Azik jako obiekt rekreacyjno-sportowy, łączący w sobie różnorodne formy relaksu dla ciała i ducha, zadba kompleksowo o Państwa doskonałe samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną.

Rodzaj oferty:
• spa
• fitness / siłownia

Co i za ile:
ABONAMENT STUDENCKI/SZKOLNY - 99,00 zł
Dane teleadresowe:

Wysłouchów 30d
30-611 Kraków
małopolskie

telefon: 12 659 90 33
e-mail: azik@azik.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0080611 19.959787199999937

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail