Zapisz się do newslettera
Platinium Fitness (Bronowice)
Opis:
Krakowskie kluby znajdują się przy Mogilskiej 97, Zakopiańskiej 105, Aleksandry 11, Sołtysa Dytmara 3 i Lea 213. Działamy również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4. To jednak nie koniec naszych możliwości. Platinium Fitness niedługo poszerzy zasięg na mapie Krakowa nową lokalizację: ul. Wyki 5.

W naszych nowoczesnych i profesjonalnych obiektach sportowo - rekreacyjnych sala fitness, Spinning®, strefa wolnych ciężarów i cardio oraz sauna to standard. Ale na tym nie koniec. Każdy klub ma do zaoferowania coś ekstra.

Fitness kluby Platinium powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednia kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. W klubach pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że kluby Platinium to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją. Serdecznie zapraszamy!

Rodzaj oferty:
• spa
• fitness / siłownia

Co i za ile:
KArnet OPEN do wszystkich klubów - 179,00 zł
Dane teleadresowe:

Sołtysa Dytmara 3
30-126 Kraków
małopolskie

telefon: 12 379 38 18
e-mail: marketing@fitnessplatinium.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0797924 19.892529200000013

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail