Zapisz się do newslettera
LaLoba Fitness
Opis:
Przygotowana oferta zajęć fitness to program o różnym stopniu zaawansowania i dynamiki, ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej, dbanie o poprawę kondycji ruchowej, wzmacnianie wybranych partii mięśniowych, tak, aby każda osoba, zarówno zaawansowana, jak i dopiero rozpoczynająca trening, mogła znaleźć coś dla siebie.

Różnorodność oferty pozwoli każdej z Was dostosować zajęcia do swoich możliwości, bez względu na to jaki cel sobie wyznaczysz: czy chcesz poprawić sylwetkę, wzmocnić kondycję czy też zachować zdrowie, a może szukasz po prostu sposobu na odstresowanie się po ciężkiej pracy, codziennych obowiązkach i problemach. Nie ważne ile masz lat, jaką kondycję oraz to, że nigdy nie ćwiczyłaś – ważne, że chcesz zrobić coś dla siebie!

Przyjdź i poczuj przyjazną atmosferę! Służymy Ci pomocą, doradzimy w doborze odpowiednich ćwiczeń i odpowiednich form fitness, w zależności od kondycji i wieku.

Relaks i odreagowanie zapewni także pobyt w saunie czy na masażu. Nasi wykwalifikowani masażyści to niezwykłe osobowości, które patrzą na człowieka holistycznie – nie tylko na ciało ale również dusza jest dla nich istotna.

Wiemy, że dobry relaks dla kobiety to komfort tego, że ma co zrobić z dzieckiem. My się nim zaopiekujemy! Nasze opiekunki zajmą się dzieciakami kiedy Wy ćwiczycie. Zapraszamy także Wasze pociechy na zajęcia rozwojowe: poprawiające motorykę, ich zdolności taneczne, twórcze, muzyce.

Zapraszamy!

Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia

Co i za ile:
Karnet 4 wejścia - 96,00 zł
Dane teleadresowe:

Dauna 113
30-629 Kraków
małopolskie

telefon: 666 290 333
e-mail: rezerwacja@lalobafitness.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.01889629999999 19.97686920000

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail