Zapisz się do newslettera
Szkoła Sportu IRBIS
Opis:
O jakości CSI świadczą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, właściwie przygotowane sale wraz ze specjalistycznym sprzętem, ale przede wszystkim nasi klienci, którzy całymi rodzinami uczestniczą w zajęciach o różnym charakterze i stopniu zaawansowania. Dokładamy wszelkich starań, aby IRBIS był dla Państwa wymarzonym miejscem bezpiecznego, profesjonalnego, efektywnego i atrakcyjnego treningu sportowego, korzystnie wpływającego na zdrowie, urodę i samopoczucie.

Posiadamy dwie duże (łącznie ponad 300 m2) i odpowiednio wyposażone sale treningowe z lustrami. Do dyspozycji naszych gości jest bezpłatny, należący do terenu CSI parking. Budynek klubu zawiera również szatnie, zaplecze sanitarne (toalety i prysznic) oraz recepcję, nad którą znajduje się przytulna poczekalnia, skąd można obserwować trwający trening lub poczytać gazetę, skorzystać z usługi Wi-Fi, posłuchać radia i zrelaksować się przy kubku smacznej kawy.

Jesteśmy partnerami firmy Benefit Systems, dlatego właściciele kart MultiSport Plus i MultiSport Premium mogą bezpłatnie korzystać z zajęć fitness oraz treningów sztuk walki. Natomiast dzieci i młodzież posiadające kartę MultiSport KIDS mogą cieszyć się darmowymi treningami Kung Fu i Tańca Hip Hop.

Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia
• taniec

Co i za ile:
CENNIK KARNETÓW FITNESS 1 wejście - 12,00 zł
Dane teleadresowe:

Cheł­moń­skiego 255
31-348 Kraków
małopolskie

telefon: (12) 626 01 78
e-mail: uksirbis@op.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.06465009999999 19.94497990000

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail