Zapisz się do newslettera
Fitness TrainPerfect
Opis:
Jako jedyni w Krakowie oferujemy w swojej ofercie:
1. profesjonalny trening na skonstruowanej przez specjalistów z NASA, sprowadzonej z USA - BIEŻNI ANTYGRAWITACYJNEJ – ALTER-G, urządzenia z którego korzystają zawodnicy z czołowych klubów piłkarskich w Europie, światowej rangi biegacze i maratończycy!
2. treningi na urządzeniach z najnowszej kolekcję marki VACU ACTIV – światowego lidera w dziedzinie odchudzania:
• niesamowitym urządzeniu ACTIV SPA INFRARED, które łączy w sobie elektrostymulację, promienie podczerwieni IR, aromaterapię i koloroterapię – 1 sesja gwarantuje utratę nawet do 5000 kal!!!
• VACU ACTIV Body Shape – bieżnię na podczerwiń i podciśninie z kolagenem – 1 trening gwarantuje utratę nawet do 3000 kal!!!
• VACU ACTIV Infra Shape – rowerek na podczerwień z kolagenem – doskonałe rowiązanie problemu cellulitu i zbędnych kilogramów w dolnych partiach ciała (brzuch,pośladki,uda, łydki)
• ROLLMASAŻ Roll Shape Touch IR – profesjonalne urządzenie do masażu limfatycznego, wyposażone w podczerwień.
Po treningu polecamy seans w saunie z panelami solnymi z pakietem wellness oraz tlenoterapię – NOWOŚĆ!!!.

Daj się zaskoczyć nowym technologiom, które stworzyli specjaliści z NASA – bieżnię antygrawitacyjną ALTER- G, którą jako jedyni w Krakowie posiadamy w swojej ofercie. Dzięki pokonaniu przyciągania ziemskiego skuteczność treningu wzrasta nawet o 30 %. Regulacja siły grawitacji umożliwia dłuższe i bardziej intensywne treningi z przekroczeniem bariery szybkości.

Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia

Co i za ile:
Vacu Activ Infra Shape- Połączenie ćwiczeń na rowerku z ukierunkowanymi promieniami podczerwonymi Trening/ 30 min - 30,00 zł
Dane teleadresowe:

Piwna 24
30-527 Kraków
małopolskie

telefon: 519 496 908
e-mail: fitness@trainperfect.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.04730835007071 19.95384290000

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail