Zapisz się do newslettera
Pure JATOMI Fitness
Opis:
Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy, jak treningi funkcjonalne przy wykorzystaniu klatek TRX, treningi obwodowe, najnowsze typy zajęć grupowych jak Jukari czy taniec Bokwa. W klubach Pure Jatomi spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających także szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

Nasza Filozofia - Bycie liderem fitness w Polsce zobowiązuje nas do odpowiedzialności za propagowanie aktywności fizycznej oraz budowanie świadomości jak jest ona istotna dla każdej sfery ludzkiego życia.
Nie jesteś przyzwyczajony do aktywności, wciąż brak Ci czasu, męczysz się, a nie widzisz efektów, jesteś niecierpliwy, nie lubisz ćwiczyć, trudno jest Ci się zmobilizować do wysiłku …

Tak, to wszystko jest prawdą. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci znaleźć motywację do regularnej aktywności fizycznej i ją podtrzymać w chwilach zwątpienia, aby wraz z Tobą zdefiniować osobiste cele i nauczyć Cię jak je osiągnąć. Pomóc Ci odnaleźć przyjemność płynącą z aktywności i ruchu.
Wówczas poczujesz różnicę: ładniejsza sylwetka, lepsza forma, więcej energii, odporność na stres i zmęczenie, lepsze samopoczucie. I zaczniesz naprawdę lubić to uczucie.

Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia

Co i za ile:
Członkostwo 12 miesięczne SMART daje Ci nieograniczony dostęp do najnowocześniejszego sprzętu na siłowni i innowacyjnych - 125,00 zł
Dane teleadresowe:

Szlak 77
31-153 Kraków
małopolskie

telefon: (12) 444 64 64
e-mail: krakow_angel@jatomi.com
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.07060822478354 19.94441219999

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail