Zapisz się do newslettera
Atlantic Sports
Opis:
Klub Atlantic powstał w 2005 roku jako jedyny taki obiekt w Krakowie, łączący aktywny sport i komfortowy wypoczynek, 300 metrów od Wawelu i kilka minut spacerem od Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz. Znajduje się w pięknym, zabytkowym budynku, w którym przed laty prowadzone było kino Warszawa, a później kino Atlantic. Przekształcenie tego miejsca w klub sportowo hotelowy nie spowodowało utraty jego specyficznego charakteru, lecz wręcz pomogło przetrwać tradycji wyjątkowych spotkań i niepowtarzalnego klimatu.

Obecnie Kompleks Sportowo-Wypoczynkowy Atlantic oferuje swoim Klientom komfortowy wypoczynek w nowocześnie wyposażonych pokojach hotelowych, możliwość dbania o swoją kondycję fizyczną poprzez grę w squasha, ćwiczenia podczas zajęć fitness lub na siłowni, taniec, a także relaks w saunie. Nasz wykwalifikowany personel i doświadczeni instruktorzy zadbają nie tylko o Państwa zdrowie i umiejętności sportowe, ale również o dobre samopoczucie.

Zapraszamy!

Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia
• squash

Co i za ile:
Jednorazowa wejściówka open - możliwość skorzystania podczas jednego wejścia z nielimitowanych czasowo zajęć fitness, si - 30,00 zł
Dane teleadresowe:

Stradomska 15
31-068 Kraków
małopolskie

telefon: 12 422 15 44
e-mail: recepcja@atlanticklub.pl
www

Jak dojechać: ,
GPS: 50.05303447524634 19.94008770000

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail