Zapisz się do newslettera
Stowarzyszenie UTW przy MWSE w Tarnowie
Opis:
Uniwersytet Trzeciego Wieku (obecnie Stowarzyszenie UTW) działa przy Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie od września 2006 r. Celem utworzenia Uniwersytetu była aktywizacja intelektualna i społeczna ludzi w złotym wieku, pochodzących z obszaru Tarnowa i okolic.

Kto może zostać słuchaczem UTW?

Członkiem Stowarzyszenia UTW może zostać każda osoba powyżej 50 roku życia, która pragnie poszerzać własne umiejętności i wiedzę oraz która wypełni i złoży formularz zgłoszeniowy w biurze Uniwersytetu.

Zapisy na kolejny rok akademicki rozpoczynają się w miesiącu wrześniu.

Oferta edukacyjna UTW

Zajęcia dla uczestników UTW realizowane są w formie wykładów, seminariów i warsztatów. Członkowie UTW mają również możliwość korzystania z organizowanych dla nich kursów językowych (język angielski i niemiecki) i komputerowych, a także z warsztatów muzycznych, malarskich. Osoby zainteresowane mogą uczestniczyć w zajęciach ruchowych (gimnastyka rekreacyjno-usprawniająca w grupach 10-cio osobowych). Słuchacze UTW mają zapewniony bezpłatny dostęp do Biblioteki MWSE (wypożyczeń na miejscu), mogą również korzystać z komputerów (z dostępem do Internetu) oraz zbiorów elektronicznych. Ponadto organizowane są wycieczki zarówno piesze jak i autokarowe oraz imprezy okolicznościowe.

Opłata za uczestnictwo w UTW wynosi 40,00 zł za jeden semestr (rok akademicki jest podzielony na 2 semestry) i jest ona bezzwrotna w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach. Opłata ta powinna być uiszczona przed rozpoczęciem zajęć.Rodzaj oferty:
• plastyka
• film/teatr
• aktorstwo
• języki obce
• książka / literatura
• muzyka
• klub seniora
• podróże

Co i za ile:
semestr - 40,00 zł
Dane teleadresowe:

Waryńskiego 14
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 14 65 65 570
e-mail: utw.tarnow@interia.eu
www www.utw.zso.tarnow.pl/

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0147318 20.9929915

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail