Zapisz się do newslettera
ENDORFINA
Opis:
Jesteśmy najnowszym klubem fitness na rynku tarnowskim i… prawdopodobnie BĘDZIEMY NIM ZAWSZE! Wszystko dlatego, że mamy i będziemy mieli zawsze (OBIECUJEMY!) nowe, elastyczne, otwarte na pozytywne zmiany podejście. Lubimy łamać konwenanse – co przejawia się np. w naszym podejściu do Państwa, ale niektóre sprawy to dla nas święte ramy – np. standardy prowadzenia konkretnych dyscyplin.

Nie jesteśmy machającymi rękami rutyniarzami podczas prowadzenia zajęć, ani znudzonymi życiem, ignoranckimi paniami z recepcji… wszystko co robimy, robimy na 100%. U nas nie zaznacie Państwo bylejakości i nudy.

Tylko u nas zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych, hitowych dyscyplin fitness, które regularnie podbijają większe miasta, a do Tarnowa niestety do tej pory nie docierały.

Tylko u nas będziecie Państwo traktowani wyjątkowo i indywidualnie. Każde z Państwa natomiast (w cenie karnetu) otrzyma taką ilość czasu konsultacji jakiej tylko potrzebuje, aby autentycznie odmienili Państwo swój komfort życia na najlepszy z możliwych i świadomie dbali o swoje ZDROWIE, PIĘKNO, SZCZĘŚCIE!

Tylko u nas zajęcia prowadzą SAMI pasjonaci swojego zawodu (NIE MAMY ŻADNEGO SŁABEGO OGNIWA). Instruktorzy stale podnoszą poziom zajęć, w swoim prywatnym czasie nie rozstają się ze strojem sportowym, drążą dyscypliny, którymi się zajmują aby być najlepszymi!

Tylko u nas zajęcia o konkretnej nazwie są nimi autentycznie. Nie ma możliwości mylenia Pilatesu ze Stretchingiem ani Zumby z Dance Aerobikiem. Wszystkie dyscypliny prowadzone się według światowych standardów – w naszym klubie macie je Państwo na wyciągnięcie ręki.


Tylko u nas dowiadujecie się Państwo co i po co robicie – dlaczego ruszacie stopą w ten, a nie inny sposób, co Wam to daje, albo do czego ma doprowadzić. Pragniemy zaufania podczas naszych działań ale nie skazujemy Państwa na niewiedzę. Staramy się uczynić Państwa świadomymi konsumentami, abyście wiedzieli Państwo jak wygląda najlepsza jakość fitnessu!

Tylko u nas… (STOP! Przecież nie możemy wszystkiego napisać, bo chcemy Państwa pozytywnie zaskakiwać!)

Miły Kliencie, po prostu przyjdź do nas na bezpłatny trening (skorzystaj z promocji „Rzucam wyzwanie na wypróbowanie” i bezpłatnie wypróbuj naszą jakość), a wtedy zaczniesz stopniowo rozumieć co jeszcze otrzymasz TYLKO U NAS!

Co oznacza nasza nazwa – ENDORFINA?

Endorfiny to tzw. „hormony szczęścia”, które wytwarzają się w organizmie człowieka podczas zakochania, tańca, spożywania smacznego posiłku, a także podczas… uprawiania aktywności fizycznej! Czyli sama przyjemność! Mało tego – gdy mamy podwyższony poziom endorfin mniej odczuwamy ból, inne nasze hormony są uregulowane, oddech staje się głęboki i harmonijny, stabilizuje się temperatura ciała, jesteśmy bardziej odporni na infekcje, wyglądamy atrakcyjniej. Te wszystkie korzyści można podsumować jednym zdaniem: Jesteśmy ZDROWI, PIĘKNI, SZCZĘŚLIWI!

Życzymy samych pozytywnych emocji w naszych wnętrzach!


Rodzaj oferty:
• fitness / siłownia
• taniec
• klub seniora
• kulturystyka
• nordicwalking

Co i za ile:
jednorazowy trening - 11,00 zł
Dane teleadresowe:

Czarna Droga 77
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 531 500 585
e-mail: biuro@fitendorfina.pl
www www.fitendorfina.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 49.99946744737773 20.91787219047

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail