Zapisz się do newslettera
UKS START TARNÓW
Opis:
Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest organizacja integracyjnych obozów zimowych i letnich oraz animacja spotkań o poza sportowym charakterze (ogniska, wycieczki rowerowe, wyjazdy krajoznawcze itd.). Chcemy stworzyć grupę dzieci i dorosłych, które będą się dobrze razem bawić. Mamy praktykę w organizowaniu obozów żeglarskich (wraz z egzaminami na stopnie żeglarskie). W planie są obozy konne połączone np. z językiem angielskim. Dla zainteresowanych możemy też przeprowadzić szkolenia płetwonurkowe. W zimie chcemy zaproponować wspólne wyjazdy na narty.
Szczególny nacisk chcemy położyć na udział rodziców w sportowym wychowaniu własnych dzieci. Chcemy odejść od modelu, że za 50 czy 100 zł kupujemy sobie u trenera „wolność od dzieci” na kilka godzin w tygodniu. To od Waszego zaangażowania będzie zależało ile razy w tygodniu dziecko skorzysta z przygotowanych zajęć. Nasz klub sportowy ma być platformą poprzez którą w/w zajęcia będą przede wszystkim tańsze a dobór trenerów możliwie najlepszy.

Założyliśmy klub sportowy, w którym nie będzie presji na wynik. Jeśli ktoś oczekuje od naszego klubu osiągnięć sportowych to jest w błędzie i źle trafił. Nie takie mamy założenia. Chcemy dać szansę dzieciom na spokojny i zdrowy rozwój (bazę) ich możliwości sportowych. Chcemy by dotrwały np. do studiów i tam na jakimś AZS-ie osiągnęły swoje maksima życiowe. Z korzyścią dla nich samych, ze świadomością zagrożeń, z rachunkiem zysków i strat.

Rodzaj oferty:
• pływanie
• jeździectwo

Co i za ile:
członkostwo - 100,00 zł
Dane teleadresowe:

Norwida 22
33-101 Tarnów
małopolskie

telefon: 502 24 94 34
e-mail: ryszard@star.net.pl
www uks-start.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.00933868664282 20.93268871307

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail