Zapisz się do newslettera
klub bilardowy
Opis:
„Bilardownia” jest największym klubem bilardowym w Tarnowie. Na ponad 400 m2 powierzchni znajduje się 8 profesjonalnych, pełnowymiarowych stołów bilardowych z najwyższej jakości bilami firmy Aramith – Super Pro TV oraz kijami firmy Cuetec. Wszystkie sale ze stołami są klimatyzowane w tym 2 salki VIP z osobnymi stołami gdzie można mile spędzić czas wśród swoich znajomych. Do godziny 17 zniżka na grę w bilard. Istnieje możliwość rezerwacji stołów bilardowych na telefon. Dla stałych klientów zniżka na grę w bilard. Klub prowadzi również sprzedaż sprzętu bilardowego.

Klub organizuje cykliczne turnieje bilardowe „Grand Prix Małopolski” oraz eliminacje do Mistrzostw Polski –Amator Challenge. Nasi zawodnicy uczestniczą w najważniejszych imprezach bilardowych w Polsce oraz grają w Polskiej Lidze Bilardowej.

W części barowej znajdują się 2 telebimy, na których wyświetlane są wszystkie najważniejsze imprezy sportowe. Klub posiada także ogólnodostępny bezprzewodowy Internet. Do dyspozycji klientów jest ponad 100 miejsc siedzących z możliwością rezerwacji loży, bogato wyposażony bar a w okresie letnim ogródek piwny.

Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta łatwo do nas trafić a dla zmotoryzowanych duży parking przy samym klubie.


Rodzaj oferty:
• bilard

Co i za ile:
godzina - 14,00 zł
Dane teleadresowe:

Gumniska 11
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 014-655-60-10
e-mail: kontakt@bilard-tarnow.pl
www www.bilard-tarnow.pl/

Jak dojechać: ,
GPS: 50.00845611556843 20.99577426910

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail