Zapisz się do newslettera
Gospoda U Wiecha i Felix Chicken
Opis:
Restauracja Gospoda "U Wiecha" to najwyższej jakości usługi restauracyjne i cateringowe. To idealne miejsce na małe i średnie przyjęcia, romantyczną kolację przy świecach, spotkania towarzyskie i biznesowe. W menu królują dania kuchni polskiej z elementami kuchni międzynarodowej. W ofercie mamy też bogatą kartę alkoholi, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Mieścimy się w centrum Tarnowa, tuż przy głównym dworcu PKP i PKS, co umożliwia wygodny dojazd. Od poniedziałku do piątku, między godziną 10:00 a 22:00 zapraszamy na śniadania, domowe obiady, business lunche oraz kolacje.

FELIX Chicken -
Istnieje na rynku od 2001 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam na dopracowanie wszystkich receptur i technologii w produkowaniu pysznego, soczystego i chrupiącego kurczaka.

Naszą specjalnością są technologie do przyrządzania chrupiących, panierowanych kawałków kurczaka, takich jakie serwują amerykańskie sieci restauracyjne. Produkujemy je stosując odpowiednie, również własnej produkcji marynaty i paniery.

ZAPRASZAMY!


Kuchnia
domowa, polska, małopolska, amerykańska, fast-food

Przykładowe menu:
obiad - 13,00 zł

Rodzaj kateringu:
• Jedzenie na wynos
• Katering
Dane teleadresowe:
Gospoda U Wiecha i Felix Chicken
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 146390870
e-mail: wiesiekg@gmail.com
www: www.uwiecha.com

Jak dojechać: ,
GPS: 50.010152292494965 20.9769451618

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail