Zapisz się do newslettera
Agencja Fotograficzno - Wydawnicza Olszewski
Opis:
STRZELAMY FOTKI WYBOROWO!

Naszą specjalnością jest fotografia - czyste, estetyczne zdjęcia o bajkowym klimacie i malarskim charakterze. Oferujemy usługi w zakresie fotografii wydawniczej, reklamowej, reportażowej i ślubnej. Polecamy ZDJĘCIA NA GORĄCO, które wykonujemy i drukujemy w trakcie trwania różnego rodzaju wydarzeń takich, jak imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, wydarzenia społeczne, kulturalne i komercyjne, przyjęcia okolicznościowe, pikniki. Świadczymy usługi zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wydajemy książki, albumy, foldery, informatory. Wykonując niemal całość prac osobiście (koncepcja, fotografie, projekt graficzny, skanowanie, przygotowanie zdjęć, redakcja, tłumaczenia, skład etc.) gwarantujemy wysoki poziom edytorski publikacji. Wydruk prac zlecamy sprawdzonym drukarniom. Wykonujemy katalogi, foldery reklamowe i promocyjne, kalendarze, terminarze i notesy, ulotki, plakaty, zaproszenia, teczki kartonowe, teczki szkoleniowe typu eko - z długopisem i notesem, zakładki magnetyczne do książek, ulotki, kartki świąteczne, koperty na dvd itp. Każdy powierzony nam projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Zlecenia realizujemy kompleksowo z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach nietypowych :)Rodzaj oferty:
• Fotograf / kamerzysta

Co i za ile:
sesja zdjęciowa - 100,00 zł
Dane teleadresowe:

Najświętszej Marii Panny 2A 3
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 507373133
e-mail: lukasz@olszewskiphoto.pl
www www.olszewskiphoto.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.00921457606478 20.98792076110

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail