Zapisz się do newslettera
VideoFilm Studio
Opis:
VideoFilm Studio to młoda, kreatywna i ambitna grupa fotografów oraz filmowców, która działa już od kilku lat. Posiadamy wpis do ewidencji działalności gospodarczej.

Oferujemy filmowanie i fotografowania ślubów, wesel, imprez, komunii i innych zleceń indywidualnych klientów, firm oraz instytucji samorządowych. Realizujemy materiały dla telewizji internetowych oraz stacji regionalnych Telewizja Tarnowska.tv,. Współpracujemy z ogólnopolskim operatorem telewizyjnym TVN Media.

Dobry fotograf czy kamerzysta w naszym regionie jest rzadkością, dlatego pracujemy profesjonalnie i na profesjonalnym sprzęcie. Tak aby nasz efekt końcowy był w jak najbardziej zadowalający.

Docieramy wszędzie gdzie trzeba byśmy byli, swoje filmy i zdjęcia wykonywaliśmy już w Tarnowie, Lublinie, Krakowie, Rzeszowie, Siedlcach, Zakopanym, Kielcach i wielu innych miastach i wsiach naszego kraju oraz poza jego granicami, Poprad (Słowacja).

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym firmy Nikon, jak również kamerami HDV do rejestracji materiału firmy Sony oraz dużym doświadczeniem w realizacji indywidualnych zleceń klientów. Zajmujemy się także kompletną obróbką zdjęć, montażem filmów z powierzonego materiału.

Proponujemy Państwu wykonanie sesji fotograficznych jak również filmów, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, propozycje i oczekiwania, którym zawsze staramy się sprostać.


Rodzaj oferty:
• Fotograf / kamerzysta

Co i za ile:
Pakiet Standard - 2 500,00 zł
Dane teleadresowe:

Urszulańska 6 4
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 501 005 852
e-mail: zbyszek@videofilmstudio.com
www www.videofilmstudio.com/

Jak dojechać: ,
GPS: 50.01022124151036 20.98315715789

Sprawdź jak dojechać
Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail