Zapisz się do newslettera
Art- dekor
Opis:
Jako profesjonalna kwiaciarnia wychodzimy na przeciw coraz to większym wymaganiom rynku, oferujemy Państwu szeroki zakres usług oraz asortymentu z branży florystycznej oraz dekoratorskiej. Naszym klientom umożliwiamy zakupy za pośrednictwem internetu jak również ammy przyjemność zaprośić do naszej siedziby w centrum miasta, gdzie czeka na Państwa szeroki wybór roślin doniczkowych, elementów dekoratorskich, unikatowego szkła i ceramiki a także wszelkiego rodzju upominki i prezenty ślubne

Kwiaciarnia ArtDekor w D.H. Zenit ul. Słoneczna 29-33 otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00 oraz w niedziele 10:00-15:00, nasza obsługa zapewni państwu miłą i rzetelną obsługę, pomoże państwu rozwikłać wątpliwości związane z doborem kwiatów do małego okolicznościowego bukietu, a nawet zorganizowaniu wystroju dużych imprez okolicznościowych.

Oferta ArtDekor
ArtDekor swoje usługi florystyczne oraz kwiaty oferuje na terenie całej Polski oraz Tarnowa. Oferujemy Państwu bukiety gratulacyjne z okazji ślubu, kosze kwiatowe, wieńce, wiązanki okolicznościowe, prezenty ślubne, piękne zestawy prezentowe, kosze prezentowe na ślub, wypożyczalnie dekoracji ślubnych

Poczta kwiatowa
Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres, zamówienia można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie:

ArtDekor florystyka
Profesjonalna obsługa ślubów w pełnym zakresie, oferujemy oprawę florystyczną bukiety butonierki dekoracje sali weselnej kościoła ołtarza, dekoracje samochodu.

Posiadamy kwartety smyczkowe ,wokalistów, fotografów, cukierników do wypieku tortu, samochody do wypożyczenia, fontannę czekoladową , alkoholową,

Dekoratornia
Sztuka dekoracji i tworzenia aranżacji nie ograniczania się jedynie do zakupu mebli. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Kluczową rolę odgrywają wszelkiego rodzaju dodatki do wnętrz.

ArtDekor oferuje piękne prezenty i dodatki do wnętrz na każdą okazję zapraszamy do naszej galerii.

Wypożyczamy piękne dekoracje kościoła, sali weselnej, poduszkę na obrączki, klatkę z gołębiami pokrowce na krzesła. Proponujemy catering , obsługujemy inne uroczystości oraz eventy.
Współpracujemy z najlepszymi, załatwiamy formalności, obsługujemy całą Małopolskę.

Rodzaj oferty:
• Dekoracje
• Florysta
• Kwiaciarnia

Co i za ile:
bukiet z 5 tulipanów - 30,00 zł
Dane teleadresowe:

Słoneczna 29-33
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 014 688 71 19
e-mail: art-dekor.wojtowicz@wp.pl
www www.kwiatytarnow.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0174104 21.0036224

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail