Zapisz się do newslettera
HERMAGO- Salon Sukni Ślubnych
Opis:
Salon Sukni ślubnych "Hermago" mieszczący się w Tarnowie przy ul. Targowej 8 jest firmą rodzinną, kierowaną przez mgr inż. arch. Małgorzatę Herodecką. Pracownia w obecnej strukturze istnieje od 1992 roku a jej poprzedniczką była była "ZYTA" - Pracownia Modniarska założona w tym miejscu w roku 1952 przez Mistrza Modniarskiego Zytę Herodecką.
Po adaptacji kolejnych pomieszczeń oddane jest do dyspozycji Klientek kilka klimatyzowanych sal na trzech poziomach. Aranżacja i wystrój pomieszczeń zrealizowane są według pomysłów właścicielki i stwarzają miły, kameralny nastrój podkreślany przez osoby odwiedzające Salon Mody Ślubnej "Hermago".

W przeciągu ponad 20 lat w Pracowni Modniarsko - Krawieckiej "Hermago" stworzony został zespół młodych ludzi, którzy z pasją - wykorzystując swoje zdolności i umiejętności - realizują marzenia Klientek mieszkających nie tylko w Tarnowie ale również poza Europą!

Oferta Salonu Sukni Ślubnych Hermago to suknie ślubne szyte według własnych pomysłów i projektów Szefowej i pracowników oraz suknie szyte na indywidualne zamówienia według życzeń Klientek.
W każdym przypadku suknia wykonana w Pracowni musi spełniać podstawowy warunek: ma być realizacją marzeń Panny Młodej !
W swoich projektach Pracownia bazuje na aktualnych kierunkach mody ślubnej. Dla Klientek zawsze są do dyspozycji najnowsze krajowe, europejskie i amerykańskie wydawnictwa katalogowe i prasowe z dziedziny mody ślubnej (Hochzeit, Spossabella, Mariage, Brides, itd).
Właściciele firmy odwiedzają też ważniejsze pokazy mody ślubnej poczynając od letnich edycji Targów CPD IGEDO ( White & Night) po lokalne prezentacje mody i kolekcji sukni ślubnych.

Pracownia współpracuje z najlepszymi importerami materiałów oraz dostawcami najwyższej jakości elementów wykończeniowych...

W naszym Salonie Sukni Ślubnych Hermago mozna też kupić:
-wszelkiego rodzaju upięcia (oszdoby) do włosów dla Panny Młodej,
-welony o różnej długości, formie i różnym wykończeniu,
-wszelkie dodatki do stroju Panny Młodej
-kwiaty białe i kolorowe - również modne obecnie modele coctail'owe...
-suknie komunijne i dodatki
-sukienki kolorowe dla pań i młodzieżowe (np. na studniówki) !Rodzaj oferty:
• Suknie ślubne

Co i za ile:
suknia ślubna - 2 000,00 zł
Dane teleadresowe:

Targowa 8
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 14 621 40 76
e-mail: salon@hermago-suknie.pl
www hermago-suknie.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0118046 20.986245

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail