Zapisz się do newslettera
KOSMETIKA
Opis:
KOSMETIKA... skuteczność, bezpieczeństwo, relaks......
W salonie kosmetycznym „Kosmetika" w Tarnowie możecie Państwo, skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, szeroką gamę masaży, zabiegi na dłonie, stopy (manicure, pedicure), oraz usługi z zakresu stylizacji i makijażu.

Zachęcamy także Państwa do skorzystania ze specjalistycznych zabiegów ukierunkowanych na pielęgnację, redukcję cellulitu, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki.

Gabinet kosmetyczny Kosmetika umożliwia Państwu również skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez specjalistę.

Nasza Oferta i sposób przeprowadzania zabiegów są dostosowane do potrzeb współczesnego klienta, który poszukuje usług kompleksowych, wymaga szybkich efektów i jednocześnie pragnie odprężyć się, podczas wizyty w salonie.

Ekskluzywny a zarazem ciepły wystrój, oraz profesjonalna obsługa, tworzą niepowtarzalną atmosferę, gwarantującą pełen relaks.

Każdorazowo, odwiedzając gabinet „KOSMETIKA", możecie Państwo liczyć na miłą obsługę i darmowe porady, w zakresie dostosowywania zabiegów, oferowanych przez nasz gabinet, do Państwa indywidualnych potrzeb.

Naszym dodatkowym atutem jest dogodne położenie oraz dostęp do wygodnego parkingu.

Bogata oferta usług i sposób przeprowadzania zabiegów odzwierciedla filozofię firmy - łączy w sobie skuteczność, bezpieczeństwo i relaks.


Rodzaj oferty:
• Wizażysta / stylista

Co i za ile:
Jesienna stylizacja (dobór garderoby odpowiedni do sylwetki, wspólne zakupy ze stylistką , przegląd szafy) - 200,00 zł
Dane teleadresowe:

Marii Dąbrowskiej 13
33-100 Tarnów
małopolskie

telefon: 796 851 853
e-mail: kosmetika@kosmetika.net.pl
www www.kosmetika.net.pl

Jak dojechać: ,
GPS: 50.0184029 21.0155274

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail